Meniu Uždaryti

KAIP IŠSAUGOTI PSICHINĘ SVEIKATĄ

Tai keli gyvenimiški išmintingo senolio patarimai.

֍ Niekada NEPASIDUOKITE NEAPYKANTAI.

֍ Atminkite, kad NIEKO nėra pastovaus. Tikėkite, kad VISKAS TIK Į GERA.

֍ NUSTOKITE SKŲSTIS. Tai yra tik pasiteisinimas dėl savo neveiklumo.

֍ NEIEŠKOKITE KALTŲ dėl savo problemų. Galite skųstis metų metus, tačiau niekas jų už jus neišspręs. Verčiau imkite ir susidorokite su jomis!

֍ TENKINKITĖS tuo, ką šiuo metu turite. NEPAVYDĖKITE. Tiesiog bandykite pagerinti savo gyvenimą. Ramiai priimkite savo gyvenimo aplinkybes. Jei galite ką nors pakeisti – KEISKITE.

֍ NEPUOSELĖKITE LŪKESČIŲ, kad kiti privalo jums padėti. Tiesiog patys SKLEISKITE GERUMĄ, kuris sugrįš  meile ir gausa. Būkite NESAVANAUDIŠKi ir niekada nenusivilsite.

֍ NEMĖGINKITE  keisti tai, ko negalite kontroliuoti, ir imkitės kontroliuoti tai, ką galite. Siekite ne pakeisti žmones, bet juos PAVEIKTI.

֍ Stenkitės gyventi SAVARANKIŠKAI. Kodėl? Tai išmokys prisiimti atsakomybę bei labiau pasitikėti savo jėgomis. Be to, jūs labiau VERTINSITE žmones.

֍ NIEKADA NEATSISAKYKITE to, kas daro jus LAIMINGUS, nebent tai daryti jums nepatogu, nesveika arba tai prieštarauja įsitikinimams. Būtent laimės pojūtis išlaiko mūsų protą sveiką.

֍ PADĖKITE žmonėms – jei tikslas kilnus ir doras – kuo galite. Nesvarbu, kokia ar kokio dydžio pagalba. Padėti kitam žmogui yra nuostabu. Mažais žingsneliais darote pasaulį geresnį.

֍ BŪKITE DĖKINGI.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *