Meniu Uždaryti

Konferencija "SVEIKA ŠIRDIS - LAIMINGA ŠIRDIS"

2022 m. rugsėjo 21 d. vyko nuotolinė draugijos Sveika širdis konferencija SVEIKA ŠIRDIS – LAIMINGA ŠIRDIS, kurioje pranešimus skaitė ir į dalyvavusių pacientų klausimus atsakė garbūs Kauno klinikų kardiologai – prof. R. Kubilius, prof. A. Puodžiukynas ir prof. R. Šlapikas. Pristatytos temos buvo labai įtraukios – ŠKL rizikos veiksnių valdymas, gyvenimas su  prieširdžių virpėjimu, naujienos iš  2022 m. Europos kardiologų draugijos kongreso.

Konferencijos vaizdo įrašą galite peržiūrėti: čia.

Širdies ligos ir kaip galime sau pagelbėti

ŠKL pacientų draugijos Sveika širdis iniciatyva Kaune, Panemunės seniūnijoje bendruomenei buvo organizuota paskaita “Širdies ligos ir kaip galime sau pagelbėti”. Paskaitos svečias ir pranešėjas prof. Rimvydas Šlapikas susirinkusiems klausytojams išsamiai išdėstė širdies ligų priežastis ir galimas priemones, kaip jų vengti, gydyti, gyventi su liga.

Po paskaitos prie arbatos puodelio klausytojai pateikė klausimus, džiaugėsi, galėdami konkrečiau sužinoti apie savo ligą ir kaip ją gydyti ar kontroliuoti. Buvo smagu, kad galėjome betarpiškai pabendrauti ir susipažinti. Planuojame tęsti bendradarbiavimą su Panemunės bendruomene ir puikiu jos pirmininku gerb. Gediminu Žukausku bei aktyvia pagalbininke Genovaite Žukauskiene. Esame dėkingi už galimybę susitikti su visuomene ir skleisti sveikos gyvensenos principus.

Renginio data: 2022 06 22

ŠKL pacientų draugijos Sveika širdis pirmininkė R.Šemiotienė

Metinis ataskaitinis Pacientų draugijos SVEIKA ŠIRDIS susirinkimas

Dalyvavo: 24 Draugijos nariai (16 narių dalyvavo prisijungę Google Meet platformoje, 8 nariai balsavo el. paštu rašytinio balsavimo būdu, susipažinę su susirinkime pateikta metine ataskaita (metiniu pranešimu ir finansine ataskaita) ir revizoriaus ataskaita Draugijos tinklalapyje. Kvorumas yra.

Buvo išklausytas draugijos pirmininkės Rasos Šemiotienės metinis pranešimas apie draugijos veiklą bei aptarti būsimi darbai, patvirtintos Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugijos „Sveika širdis“ metinės ataskaitos bei revizoriaus ataskaitos už 2021 metus. Taip pat balsuota už naują draugijos iždininko kandidatūrą, kuri buvo vienbalsiai patvirtinta.

Renginio data: 2022 04 25

Google Meet nuoroda

Cholesterolio nauda ir žala

LSMU Kauno Klinikų kardiologas prof. Rimvydas Šlapikas skaitė pranešimą ir atsakinėjo į dalyvių klausimus. Seminaras organizuotas drauge su Kauno kolegijos Kompetencijų ugdymo skyriumi. Dalyvavo per 50 žmonių, kurie parodė didelį susidomėjimą cholesterolio problema ir jos sprendimu.

Nuotolonis informacinis seminaras per ZOOM platformą

Renginio data: 2022 05 18

Paminėkime pasaulinę miokardo savaitę kartu!

Daug kalbame apie širdį. Tačiau svarbiausią mūsų gyvenimo variklį mes dažniausiai pamirštame ir pajaučiame tik tada, kai netekusi jėgų mūsų širdis stoviniuoja ar stukteli taip stipriai, kad tuo metu visas pasaulis slysta mums iš po kojų. Ką daryti, kad taip neatsitiktų?

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotoliniame edukaciniame renginyje „INFARKTUI-NE“

VIRTUALI KONFERENCIJA VISUOMENEI, PACIENTAMS IR JŲ ARTIMIESIEMS

Renginio data: 2021 12 15 - nuo 15:00

Programa ir detalesnė informacija apie konferenciją - https://infarktuine.lt/

Paminėkime pasaulinę šeiminės hipercholesterolemijos dieną!

Cholesterolis - draugas ir priešas

Pasaulinė Šeiminės hipercholesterolemijos (ŠH) diena yra minima kasmet rugsėjo 24 d., Ją inicijuoja Europos ŠH tarptautinė bendruomenė, o šiais metais prie šios žinomumo akcijos jungiasi ir Lietuvos pacientų draugija “Sveika širdis”. Bendradarbiaudama su tarptautine bendruomene rengia nuotolinę konferenciją pacientams ir jų šeimos nariams ir visiems, kam rūpi širdies sveikata.

VIRTUALI KONFERENCIJA VISUOMENEI

Renginio data: 2021 09 23 - 16:00-18:30

Programa ir detalesnė informacija apie konferenciją - https://pasauline-seimines-hipercholesterolemijos-diena.mailerpage.com/

ŠH KONFERENCIJOS VAIZDO ĮRAŠAS