Meniu Uždaryti

"Sveika širdis" pacientų draugija

Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugija „Sveika širdis“ vienija sergančius hipertenzija, turinčius padidintą cholesterolio kiekį kraujyje, gyvenančius su kitomis širdies bei kraujagyslių ligomis pacientus, taip pat visus, kuriems rūpi širdies sveikata ir sveika gyvensena. 

Draugija „Sveika širdis“ kelia ambicingus tikslus ne tik išmokyti visuomenę išvengti šių ligų arba kokybiškai su jomis gyventi, bet ir būti išgirsta priimant svarbius sprendimus valdžioje.

Misija

Mūsų misija – rengti šviečiamuosius seminarus, paskaitas, kviesti pokalbiams įvairių sričių specialistus, užsiimti kita šviečiamąja veikla. Taip pat siekiame daryti įtaka ir sveikatos sistemai aktualiems politiniams sprendimams. Pavyzdžiui, vienas pirmųjų tikslų yra kovoti, kad būtų plačiau prieinami kompensuojami vaistai sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis.

Mirtingumas Lietuvoje nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuvoj sudaro 56 proc. Kas trečias žmogus skundžiasi tam tikromis širdies ar kraujagyslių nepraeinamumo problemomis arba jau yra kardiologinis ligonis, patiriantis širdies aritmiją, turintis aukštą kraujospūdį (hipertenziją), padidintus „blogojo“ cholesterolio rodmenis, antsvorį ar antrojo tipo diabetą, yra išgyvenęs mikroinfarktą ar insultą.

"Mūsų širdžių labui!"

Kontaktai

Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugija

Tel. +370 68631339
El.p. [email protected]
Įm. kodas 305627885
Buveinės adresas: Pušyno g.42, LT-45185 Kaunas
a.s. SEB bankas Nr. LT 217044090101046025

Steigėjai

Rasa Šemiotienė
Draugijos pirmininkė
+37068631339
[email protected]

Saulius Tvirbutas
Atstovas ryšiams su visuomene
+37068654617
[email protected]

Virginija Piligrimienė
Projektų koordinatorė
+37065229471
[email protected]

 

Puslapyje pateikiama ekspertų peržiūrėta ir patvirtinta naudinga informacija apie:
– padidėjusio cholesterolio riziką;
– sveiką mitybą esant padidėjusiam cholesterolio kiekiui;
– cholesterolio mažinimą;
– mažo tankio lipoproteinų cholesterolio (MTL-Ch) atsiradimo priežastis, bei įtaką kardiovaskuliniams reiškiniams;
– siektinas MTL-Ch reikšmes.

Kuo daugiau Jūs žinosite apie savo padidėjusį mažo tankio lipoproteinų sholesterolį (MTL-Ch), tuo daugiau galėsite prisidėti jį kontroliuodami.

Draugijos įstatai

Draugijos metinės veiklos ataskaitos

Žurnalo „Prie Kavos – Sveikata“ interviu su Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugijos „Sveika širdis“ pirmininke Rasa Šemiotienė.

arba

Susisiekite su mumis