Meniu Uždaryti

Įsisiautėjusi pandemija riboja kitas paslaugas

Siaučiant COVID-19 pandemijai, širdies ir kraujagyslių ligų turintys pacientams dabar ypač sudėtingas laikotarpis. Planinis stacionarinis gydymas dėl kylančių CIOVID-19 židinių ir medikų sergamumo beveik nevyksta. 

Tenka riboti stacionarias paslaugas dėl užplūdusių ligonines sunkių COVID-19 ligonių. Antai LSMU Kauno ligoninėje Josvainių g. 2 (Šilainiuose) veikęs 50 lovų Kardiologijos skyrius kartu su kitais terapiniais padaliniais atiduotas COVID-19 ligoniams, o jų gydymu rūpinasi ten dirbantys kardiologai ir kiti terapeutai. 
Kitos išeities neliko dėl to, kad Kauno ligoninei nurodyta dvigubai didinti lovų skaičių koronaviruso ligoniams. Dėl to užsipildžius Infekcinių ligų skyriui teko atsisakyti kitų paslaugų. Dabar įstaigoje gydoma 200 koronavirusu užsikrėtusių ir sunkias komplikacijas turinčių pacientų.


Hipodromo g. padalinyje dėl darbuotojų sergamumo kardiologijos stacionarinės paslaugos irgi nevykdomos visa apimtimi. 
Laimei, Kaune visa apimtimi vykdomos ambulatorinės paslaugos. LSMU Kauno ligoninės kardiologai konsultuoja Josvainių g. 2 (Šilainiuose) ir Hipodromo g. (Aukštuosiuose Šančiuose). Poliklinikų atstovai sako, kad pacientai greičiausiai baiminasi lankytis ligoninėse, mat kaip niekada yra daug laisvų vietų kardiologų konsultacijoms. Medikai užtikrina, kad konsultacinėse poliklinikose užtikrinamas saugumas ir kviečia neatidėlioti konsultacijų.


Taigi saugokime save ir kreipkitės dėl konsultacijų į poliklinkas, kad laiku užkirstume kelią didesnėms bėdoms, kai reikia skubios pagalbos, o ją gauti dėl pandemijos tampa sudėtinga.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *