Meniu Uždaryti
“Sveika širdis” pacientų draugija

Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugija „Sveika širdis“ vienija sergančius hipertenzija, turinčius padidintą cholesterolio kiekį kraujyje, gyvenančius su kitomis širdies bei kraujagyslių ligomis pacientus, taip pat visus, kuriems rūpi širdies sveikata ir sveika gyvensena. 

Draugija „Sveika širdis“ kelia ambicingus tikslus ne tik išmokyti visuomenę išvengti šių ligų arba kokybiškai su jomis gyventi, bet ir būti išgirsta priimant svarbius sprendimus valdžioje.

2020 m. rugsėjį steigiamajame pacientų draugijos „Sveika širdis“ susirinkime pirmininke išrinkta Rasa Šemiotienė.

Mūsų misija

Mūsų misija – rengti šviečiamuosius seminarus, paskaitas, kviesti pokalbiams įvairių sričių specialistus, užsiimti kita šviečiamąja veikla. Taip pat siekiame daryti įtaka ir sveikatos sistemai aktualiems politiniams sprendimams. Pavyzdžiui, vienas pirmųjų tikslų yra kovoti, kad būtų plačiau prieinami kompensuojami vaistai sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis.

Mirtingumas Lietuvoje nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuvoj sudaro 56 proc. Kas trečias žmogus skundžiasi tam tikromis širdies ar kraujagyslių nepraeinamumo problemomis arba jau yra kardiologinis ligonis, patiriantis širdies aritmiją, turintis aukštą kraujospūdį (hipertenziją), padidintus „blogojo“ cholesterolio rodmenis, antsvorį ar antrojo tipo diabetą, yra išgyvenęs mikroinfarktą ar insultą.

Surėmę pečius keiskime šią situaciją!


Draugijos įstatai


Draugijos metinė veiklos ataskaita

Registrų centras (spausti čia)


Žurnalo “Prie Kavos – Sveikata” interviu su Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugijos „Sveika širdis“ pirmininke Rasa Šemiotienė.


Susisiekite su mumis

Jeigu turite klausimų…